Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Kościno

Kościno, zachodniopomorskie

  • 1 319 000 zł
  • 141,78 m²
  • 9 303,15 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Kałłas

Skontaktuj się

Dom Kościno

Kościno, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 319 000 zł

141,78 m²

9 303,15 zł/m²

Dom Kościno

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 319 000 zł 141,78 m² 9 303,15 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
559 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2023

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

559 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2023

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 319 000 zł (9 303,15 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 141,78 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: wysoki standard (dom pod klucz)
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2023
  • Działka: 559 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Designerski dom dla wymagających | Osiedle Dębowe

Na sprzedaż nowoczesny, designerski dom w zabudowie bliźniaczej położony na prestiżowym Osiedlu Dębowym w Kościnie - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod Szczecinem.

To nieruchomość dla osób, które szukają komfortu, jakości i funkcjonalnej przestrzeni w spokojnym otoczeniu. (...)

Agent

Piotr Kałłas

91 307 93...

91 307 93 93

796 665 033

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Kałłas

91 307 93...

91 307 93 93

796 665 033

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.